Katlanır Cam Sistemleri

Yaşam alanlarınızı balkon, teras veya kış bahçelerine bağlamanın en şık yolu olan Katlanır Kapı Sistemleri, ferah alanlar yaratarak doğayı kapınızın önüne getiriyor.

Pratik kullanım ve iç mekanınızı ferahlatarak konforu artıran bu sistem, hayatınıza mükemmel ses ve ısı yalıtımı katıyor.

Dış koşullardan etkilenmeyen hızlı, dayanıklı, ekonomik kapılar. Düşük maliyet ve işletme maliyetleri ile son derece yüksek verimlilik sunar. Katlanır kapılar estetik açıdan da gerçek bir estetik üstünlüğe sahiptir. Kendi yüksek hızlı kapınızı seçerken size her türlü dış görünüşe uygun alışılmışın dışında seçenekler sunayım. 8 m genişliğinde ve 6 m yüksekliğinde, katlanır kapı 2 m / s’ye kadar bir hızda bile açılır; böylece enerji tasarrufunda aktif rol oynuyor.

Opsiyon söz konusu olduğunda karşımıza çok yönlü bir opsiyon tablosu çıkıyor. Çeşitli kanat bölümleri, bar düzenlemeleri ve çıtaları ile katlanır kapınızı istediğiniz görünüme uyarlamak için birçok seçenek bulunmaktadır.

Katlanır kapılar alüminyum ve çelikten yapılmıştır ve bu bileşim en yüksek kalitede şeritlere karşılık gelir. Kapı panelleri ile paslanmaz alüminyumdan imal edilmiş olup, gün ışığının çok fazla miktarda binaya girmesini sağlayan tek akrilik panel ile donatılmıştır. İki panelli yalıtım kaplaması, mükemmel ısı ve yalıtım özellikleri sağlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Görüşme Başlat
Whatsapp'tan Bize Ulaşın
Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?