Cam Balkon Hizmetleri

Cam balkon hizmetleri yaşam kalitenizi daha verimli bir hale getirebilirsiniz. Her daim işyerlerinde veya evinizde uzman bir ekibin elinden profesyonel çözümler istiyorsanız tamda aradığınız yerdesiniz. Cam balkon sistemlerimizi önermekteyiz. En verimli ve uygun sonuçları elde etmek için yaptırmak istediğiniz cam balkonun teknik özelliklerini bilmeli ve bu konuda tecrübeli firmaları tercih etmelisiniz.

Kış aylarında veya soğuk yağmurlu günlerde dışarıyı izleme keyfini muntazam hale getirebilmek için tasarlanmış muhteşem bir sistemdir. Dış etkenlerin ve soğuk hava şartlarının balkonunuzda keyifli vakit geçirmenizi engellediği durumlarda cam balkon sistemini kullanarak dış dünyaya tamamen kapalı, aynı zamanda harika panoramik bir kapalı mekan elde etmiş olacaksınız. Hem katlanabilir hem de sürgülü olma özelliğine sahip Cam Balkon sistemimiz genellikle motorsuz modelleri tercih edilmektedir. Fakat arzu ettiğiniz takdirde motorlu cam balkon sistemlerimizde mevcuttur. 

Camların en düşük standart kalınlığı 8 mm ve çift rulmanlı olması gerekmektedir. Her iklim şartlarına uygun, dayanıklı ve sağlam olabilmesi için camlarımızın temperli yapılması gerekmektedir. Cam balkon sistemlerinde kullanılması gereken alüminyum profiller 3,5 cm kalınlıkta olması en uygunudur. Profesyonel bir cam balkon sistemi profil kalınlığı 4 cm gayet yeterli bir ölçüdür. Tam verim alabilmeniz için güneşe karşı kaliteli bir cam balkon sisteminde cam rengi ve elektrostatik toz boya kullanılması gerekmektedir. 

Cam balkon sistemlerinde en önemli su geçirmeme ve ısı yalıtımda yüksek performans özelliğine sahip olmalıdır. Sadece kaliteye bakılmamalı montajının da özveriyle yapılması gerekmektedir. Cam balkon sistemlerinin en güzel özelliği ise her mevsim kullanım için uygun olmasıdır. Hava koşulları ne olursa olsun istediğiniz performansı sağlayabilmelidir. Hem temizlik açısından hem de kullanılabilirlik açısından katlanabilir cam balkon sistemlerini seçebilirsiniz. Katlanabilir cam balkon sistem modelleri içlerinde en kullanışlı modellerdir. Dışarıdan kar, yağmur veya rüzgara bağlı sebeplerle içerisinde toz, kir veya suyun önünü kesebilmesi gerekmektedir. Bu konuda cam balkon çerçeve kenarlarında seçmiş olduğunuz fitillerin de kaliteli olmasına önem göstermelisiniz. Binanızda farklı pencerelerinde farklı renk seçenekleri seçme şansına sahipsiniz. Görünümü hoşunuza gidebilecek birçok renk ve modeller mevcuttur. Bulunduğunuz yaşam alanlarınızın daha verimli ve konforlu hale gelebilmesi için Cam Balkonlar yaşam kalitenizin maksimuma getirecektir. Balkonlarınızı oda şeklinde kullanabilecek için kaliteli ve görsel olarak tamamlayıcı bir cam balkon modeli tercih edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Görüşme Başlat
Whatsapp'tan Bize Ulaşın
Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?