Borlu Çatı Yalıtımı

Öncelikle Borlu Yalıtım, enerji tasarrufu sağlayabildiğiniz uzun zaman kullanılabilen yalıtım çeşididir. Evlerdeki çatı yalıtımı sıklıkla karşılaştığımız problem arasında yer almaktadır. Etkili bir yalıtım eksiliği büyük ısı kaybına, rutubete ve nemlenme gibi farklı problemleri de beraberinde getirmektedir. Yazın çatıdan sızan sıcak havaya engel olur ve evinizin serin kalmasına yardım eder. Malzemelerimizin içerisinde bulunan yapısı sayesinde haşere ve zararlıları evinizden uzak tutarak yapınızın hava kalitesini arttırır. Verimliliği en fazla, talep üzerine izolasyonu kolay sağlanabilen yalıtım malzemesidir. İçerisinde barındırdığı malzemeler sayesinde bakteri ve böceklerin geçişine izin vermeyen Borlu Çatı Yalıtımı, siz değerli müşterilerimize en uygun ücretler karşılığında teslim edilmektedir. Bilmenizi isteriz ki her karesine özveriyle işlem yaptığımız işlemlerde, SAKARYA ilimizin HENDEK ilçesinde yaptığımız işler yapacaklarımızın da teminatı diyebiliriz.

Alemdar Yapı İnşaat olarak yalıtıma uygulanan en zor bölgelere ve girintilere dahi ısı yalıtım örtüsünü oluşturuyoruz. Bor katkılı selüloz izolasyonu ısı, ses ve yangın yalıtım endüstrisinde %85’e varan geri dönüştürülmüş doğal içeriği ile açık ara en doğa dostu yalıtım malzemesidir. Kışın sıcak, yazın ise serin tutmasını enerji maliyetinizden tasarruf etmenizi sağlıyoruz. Tamamen madde içerisinde doğallık bulunan yalıtım maddeleri en ufak çökme, bozulma veya su alma sağlamamaktadır. Bilmelisiniz ki yapmış olduğum Borlu Çatı Yalıtımı, tecrübeli usta ekibimiz ile uzun yıllar kullanabilme imkanı sağlamaktayız. Diğer yalıtım malzemelerinin uygulanması sonrasında tekrarlamak gerekmektedir. 

Peki, Borlu Çatı Yalıtımın Avantajları Neler?

  • Püskürtme uygulama sayesinde ek yeri ve ısı köprüsü barındırmaz
  • Nem ve rutubet yalıtımı sağlar
  • Yangın ve itfaiye yönetmeliklerine uygundur
  • Doğal ve sağlıklı, insan sağlığına zararsız içerik
  • Mantar, böcek oluşumuna izin vermez
  • Akustik ses yalıtımı sağlar

 

Yapılacak işin ve alanın metrekaresine göre fiyat değerlendirmesi yapılmaktadır. Yapılan işlemlerde alan için borlu yalıtımın kalınlığı da ücret için değişiklik gösterebilmektedir. Borlu Çatı Yalıtımı  fiyatlar ALEMDAR YAPI İNŞAAT firmamızda sizlere en uygun ücretlere göre ayarlanmaktadır. İlk önceliğimiz Müşteri Memnuniyeti konusunda hassas olduğumuzu, üst düzey ekibimiz ile en hızlı bor yalıtımı uygulamasını gerçekleştirerek müşteri memnuniyetini devam ettirmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Görüşme Başlat
Whatsapp'tan Bize Ulaşın
Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?